Unikom a.s.

Traveller Osobní

photo

3 důvody, proč si vybrat Peugeot Traveller

S modelem PEUGEOT Traveller objevíte moderní vizi cestování a nové pojetí prostoru.
Nepřehlédnutelný design, jízdní kvality hodné renomé značky PEUGEOT, motory BlueHDi Euro 6, provedení interiéru a komfort na úrovni vozů vyšší třídy… PEUGEOT Traveller je připraven zajistit vám klidnou a příjemnou jízdu.


1) POZVÁNÍ NA CESTY

VELKORYSÝ PŘÍSTUP K ŽIVOTU

PEUGEOT Traveller je neodolatelným pozváním na cesty – pro zábavu i pro potěšení z objevování vzdálených míst.
Jeho moderní a elegantní silueta dává tušit prostorný interiér, při jehož návrhu bylo vše podmíněno pohodlí a příjemným pocitům celé posádky vozu.
Na první pohled sympatický a pohodlný vůz si umí také zjednat respekt. Nová svislá přední maska, denní LED světla* a xenonové přední světlomety** dodávají vzhledu vozu PEUGEOT Traveller na síle a impozantnosti.
Vaše jízdy do neznáma vám usnadní a zpříjemní nová 3D on‑line navigace s hlasovým ovládáním.


2) VARIABILITA NA MÍRU

VARIABILITA NA MÍRU VARIABILITA NA MÍRU

PEUGEOT Traveller se 3 různými délkami karoserie a výškou 1,90 m se stane vaším věrným každodenním společníkem.
Je to vůz, jenž se díky své bohaté výbavě a 5, 7 nebo 8místnému uspořádání, které je možné u všech verzí včetně verze Compact, dokáže přizpůsobit vašim potřebám v každé životní situaci. Sedadla jsou posuvná po kolejnicích, takže vám navíc umožní bezezbytku využít prostornost interiéru vozu PEUGEOT Traveller.
Objevte také přednosti střešních oken s možností odděleného zaclonění*, která umocňují pocit prostornosti a vzdušnosti interiéru, a pokud si to přejete, proniká jimi do kabiny příjemné denní světlo.
Přesvědčíte se, že PEUGEOT Traveller myslel na vše, aby vám používání vozu maximálně zpříjemnil. Inovativní funkce hands‑free otevírání dveří* vám umožňuje odemknout, otevřít a zavřít boční posuvné dveře pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Stačí, abyste měli u sebe elektronický ovladač… jak jednoduché!


3) REFERENCE V KATEGORII VÍCEÚČELOVÝCH VOZŮ

NOVÁ REFERENCE V KATEGORII VÍCEÚČELOVÝCH VOZŮ NOVÁ REFERENCE V KATEGORII VÍCEÚČELOVÝCH VOZŮ

Podvozek vozu PEUGEOT Traveller vystavěný z modulární platformy EMP2 je garantem vysoké míry komfortu, kvality a účinnosti. Tato platforma nabízí velkorysý vnitřní prostor a prvotřídní jízdní komfort hodný renomé značky PEUGEOT.

Motory BlueHDi s výkonem od 115 k do 180 k* obsluhované automatickou převodovkou EAT6 jsou příslibem příjemného řízení a nejnižší spotřeby paliva a emisí CO2 v kategorii.

 

Unikom a.s.

Ode dne 17.9. 2014 je pro Vás otevřen nový autosalon Peugeot v Kolíně, kde je pro Vás k dispozici také autorizovaný autoservis Peugeot. Jsme velice potěšeni, že Vám můžeme již také zde nabídnout služby na vysoké úrovni, a to jak v podobě servisních služeb, které provádí naši výrobcem proškolení mechanici, tak prodej aut Peugeot včetně služby pojištění vozidel a zajištění financování nových vozů. Náš autorizovaný servis Peugeot v Kolíně Vám poskytne služby, které zahrnují diagnostiku automobilu na nejmodernějších diagnostických přístrojích, komplexní technické prohlídky a kontroly emisí, údržbu klimatizací a další žádané služby. Zároveň Vám naše autopůjčovna může zajistit náhradní vozidlo po celou dobu servisních oprav za zvýhodněnou cenu. Prodej aut Peugeot je doplněn o prodej náhradních dílů. V nabídce jsou jak originální náhradní díly Peugeot, tak neoriginální díly různých značek. Stejně tak u nás můžete zakoupit oleje Total, pneumatiky či autobaterie a mnoho dalších doplňků z autokosmetiky. Kvalita a vysoká úroveň poskytovaných služeb, individuální přístup ke každému zákazníkovi a profesionální jednání, to jsou naše priority ve firmě Unikom. Velmi se těšíme, až osobně navštívíte náš nový autosalon Peugeot v Kolíně, kde se sami můžete přesvědčit o vysoké úrovni našich služeb.

Virtuální prohlídka naší společnosti
Prohlédněte si prostory naší společnosti a naše vystavené vozy ve virtuální prezentaci:

Společnost UNIKOM a.s. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B vložka 1712, IČO: 46355821.

Více informací

Akce & Novinky

seznam_retargeting_id